VELKOOBCHOD
Velkoobchod

Velkoobchodní prodej v e-shopu s dámskou značkovou módou H-Fashion - je určen pro zákazníky v ČR, kteří provozují vlastní kamenný či  internetový obchod s oblečením a obuví nebo prodávají pomocí prodejních portálů.

Nabídkou velkoobchodního prodeje je získávat pro své zákazníky značkové a stylové oblečení za vynikajících podmínek a cen.

Zboží značek Redial, Queen O.F., BT jeans, R-display, Glossy, Glamour, Fashion H., Crazy Age... je odebíráno přímo od výrobců a předních evropských distributorů, proto Vám můžeme nabídnout ty nejlepší ceny.

K velkoobchodnímu odběru je též uvolněno zboží z externích skladů. Toto zboží není nabízeno na stránkách internetového obchodu www.h-fashion.cz.

Pokud máte zájem o velkoobchodní odběr, zaregistrujte se a do poznámky uveďte „Velkoobchodní odběr

Poté zašlete na adresu emailové pošty h-fashion@email.cz fotokopii živnostenského listu případně výpisu z živnostenského či obchodního rejstříku.

Po ověření dokumentů Vám poskytneme slevový kód pomocí kterého budete moci u velkoobchodního odběru využívat program rabatových slev.

Výše slev z ceny zboží pro kupujícího s nákupem nad stanovený limit jsou tyto :

1.) Hodnota objednávky 3.000 Kč – 4.000 Kč  ( sleva 15% )

2.) Hodnota objednávky 4.001 Kč – 5.000 Kč  ( sleva 20% )

3.) Hodnota objednávky nad 5.000 Kč           ( sleva 30% )

PŘI PRAVIDELNÉM ODBĚRU MOŽNOST NAVÝŠENÍ SLEV DLE VZÁJEMNÉ DOHODY.

Každý podnikatel (živnostník), který nakoupí zboží v internetovém obchodě www.h-fashion.cz, je vázán Všeobecnými smluvními podmínkami pro podnikatele, které obdrží po své žádosti o registraci k velkoobchodnímu odběru zboží.

Tento prodej se řídí obchodním zákoníkem a není proto možné zboží vrátit ve 14 denní zákonem stanovené lhůtě.

 

 

YzcwNTE4MW